0
  • جمع کل سبد خرید : ۰ تومان

درباره ما

شرکت فیدار فلزات رهسام آران با حفظ کیفیت محصولات خود و همچنین قیمت مناسب تر و سهولت بیشتر، فعالیت خود را در عصر تکنولوژی ارتقا داده است.به لطف و عنایت خداوند بزرگ از لحاظ کیفیت، استاندارد بودن عیار و مناسب بودن قیمت، در روند تولید داخل نقش به سزایی ایفا کرده است. برند شرکت فیدار فلزات رهسام آران توانسته است محصولات و خدمات  خود را  با استفاده از تکنولوژی روز با  کمیت بالا پشتیبانی کند.

هم اکنون نیز به صورت فعال تر ، حاضر به ارائه ی خدمات متنوع برای مردم عزیزمان هستیم. لذا با حمایت مردم، عنایت خداوند و تلاش برای تولید و برند سازی داخلی و  عرضه محصولات، ایرانی آبادتر را آرزومندیم.

برند شرکت فیدار فلزات رهسام آران سعی دارد  که مشتریان عزیز برای سفارش و خرید محصولات  طبق سلیقه ی خود نیاز به برند های خارجی و گرفتاری های روزمره و مشکلات سفرهای  برون مرزی نداشته باشند. محصولات خود را در انواع و اقسام مختلف به صورت اینترنتی  و حضوری عرضه کرده و امکان خرید و سفارشات و خدمات مستقیم و بدون واسطه را برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا بتواند بدین وسیله گامی در جهت خرید آسان و مطمئن برای مشتریان خود بردارد.