خریدوفروش نقره

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
موضوع این نوشته را وارد کنید
خرید و فروش نقره

خریدوفروش نقره

نقره به عنوان زیورآلات مورد استفاده قرار میگیرد.علاوه بر آن می توان نقره خالص را به عنوان سرمایه‌گذاری نیز خریداری کرد.

در کشورما با توجه به وضعیت اقتصادی که وجود دارد همه همواره به دنبال خرید مواردی مانند طلا، دلار و… هستند که ارزش آن ها با بالا رفتن تورم کاهش پیدا نمی کند و نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود.

در این میان خرید نقره نیز می تواند نوعی سرمایه گذاری به حساب بیاید. زیرا با کاهش ارزش پول ملی، ارزش آن کم نمی شود و قیمت آن همواره رو به افزایش است.

نقره نیز مانند طلا به راحتی می تواند خرید و فروش شود. همچنین دارای خلوص ، عیار و شناسنامه حک شده خواهد بود.نقره هم به جهت آنکه فلزی گرانبهاست و هم از این جهت که در تولید انرژی های تجدیدناپذیر و صنعت نقش دارد حائز اهمیت بسیاری است.عده ی زیادی از افراد فقط برای مصرف شخصی در قالب زیورآلات، نقره خریداری می کنند.

و با توجه به این موضوع که برای نقره نیز همانند طلا استاندارد هایی وجود دارد بسیار مطمئن و آسوده می توان به خرید نقره اقدام کرد.در ادامه می خواهیم به مواردی بپردازیم که بر روی قیمت نقره تاثیر گذار هستند:

در محاسبه قیمت نقره سه عامل موثر است. اولین مورد ارزش ریالی نقره خام، می باشد. مورد دوم اجرت ساخت نقره و مورد آخر سود فروشنده. نکته قابل توجه این است که قیمت نقره خام تحت تاثیر قیمت جهانی نقره خواهد بود و همانند قیمت طلا در نوسان است.خریدوفروش نقره

نحوه ساخت نقره

اجرت ساخت هم از زیورآلات تا ظروف نقره متفاوت هست و بسته به نوع کار دارد. در حالت کلی برای زیورآلات دست ساز حق الزحمه بیشتری نسبت به زیورآلات ماشینی پرداخت می شود.خریدوفروش نقره

محل ساخت

جالب است بدانید محل ساخت نقره نیز بر روی قیمت نقره تاثیر گذار خواهد بود. برای زیورآلات نقره ی وارداتی چون تعرفه‌های گمرکی پرداخت می شود در نتیجه قیمت بالاتری خواهند داشت.

به همین دلیل است که خرید نقره جات ساخته شده در کشور خودمان قیمت نسبتا کمتری نسبت به نقره جات وارداتی خواهند داشت.خریدوفروش نقره

جنس و نوع نگین به کار رفته در کار

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در قیمت زیورآلات نقره نوع نگین های بکار رفته در آن است. بدیهی است هر چقدر سنگ های باکیفیت تری مانند زمرد ، الماس و…در ساخت زیورآلات نقره استفاده شود قیمت جواهر نیز افزایش می باید.

که معمولا برای اکثریت زیورآلات نقره نگین اتمی استفاده می شود تا قیمت آن متناسب با قدرت خرید عموم مردم باشد. برای زیورآلات دست ساز و سفارشی بیشتر نگین های گرانبها به کار می رود.

تمامی مواردی که گفته شد و نوع و خلوص فلز بکار رفته در زیورآلات نقره روی قیمت نهایی آن تاثیر خواهند گذاشت. که معمولا برای زیور آلات عیار ۹۲۵ استاندارد می باشد.

البته برای خرید نقره توجه به یک نکته‌ی دیگر الزامی است. محل عرضه و فروش نقره نیز بر روی قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود. زیرا در محل ها و مغازه هایی که فروش نقره به شکل فیزیکی انجام می شود.

با توجه مکان قرار گیری مغازه ، تعداد کارکنان، متراژ مغازه و … هزینه های سر بار بیشتری وجود دارد.به همین دلیل مغازه دار برای جلوگیری از ورشکستگی بایستی قیمت خرید نقره را افزایش دهد.

اما در فروشگاه های آنلاین معتبر خرید نقره از آنجایی که این هزینه های سر بار وجود ندارند قیمت نهایی به شکل معنا داری کاهش می‌یابد. و شما در هزینه ی نهایی خود صرفه جویی خواهید نمود.

از طرف دیگر با توجه به شرایط کنونی و روبه رویی با چالش ویروس کرونا انجام خرید ها بصورت حضوری سلامت افراد را به خطر می اندازد. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است تا خرید زیورآلات نقره و نقره جات خود را از طریق فروشگاه های آنلاین معتبرانجام دهید. خریدوفروش نقره

خرید نقره دست دوم

خخرید و فروش نقره

به احتمال زیاد واژه های مانند طلای دست دوم ، نقره دست دوم یا کم اجرت به گوشتان خورده است.

شاید اولین سوالی که به ذهنتان برسد این باشد که اصلا اجرت یعنی چه؟ اجرت به معنای همان دستمزد سازندگان مصنوعات نقره و طلا است.

نقره ی خام طی فرآیندی تبدیل به یک جواهر زیبا می شود که در مقالات پیشین به بحث در پیرامون آن پرداخته ایم،

طی این عمل هنرمندان فلزی صنعتی را تبدیل به یک فلز تزئینی و زیورآلات زیبا می نمایند. اجرت نقره نیز در واقع همان دستمزد هنرمندانی است که روی این طلا یا نقره کار کرده  و آن را به یک جواهر زیبا تبدیل کرده اند.

در خرید نقره کم اجرت فروشنده ی نقره به واسطه سفارشات زیادی که  در طول سال به جواهرساز ها داشته می تواند قیمت دستمزد آن ها را به علت حجم بالای سفارشات تا حدود زیادی پایین بیاورد. در این حالت کسی که سود خواهد برد تنها فروشنده می باشد و سودی عاید خریدار نخواهد شد.

اما در خرید نقره دست دوم، به خاطر استفاده زیاد از آن جواهر تنها مطابق با وزن خود ارزش خواهد داشت. اجرتی برای آن در نظر گرفته نمی شود. لذا این نوع مصنوعات نقره می تواند برای خریداران همراه با سود باشد.

البته ناگفته نماند تقاضای پایین مردم برای خرید، قیمت اجرت آن ها بسیار پایین و گاهی بدون اجرت محاسبه می شود. و فقط به قیمت ارزش وزنی آن معامله می شود.خریدوفروش نقره

خرید نقره خام ۹۹۹

فروش نقره خام ۹۹ ساچمه ای ( برای خرید شمش خالص نقره ۹۹ اینجا را کلیک نمایید ) در وزن ۱۰ گرم به بالا ( قیمت هر گرم در وزن های بالاتر کاهش می یابد ) ، ارسال به تهران و شهرستان با قیمت خرید مناسب .

دقت نمایید قیمت نقره خام ایرانی پایین تر از ترکیه است و در کیفیت و خلوص نیز با هم تفاوت چشمگیری دارند ، نقره خام را بدون فاکتور خریداری نکنید، همچنین بعضی از نقره های ساچمه ایرانی نقره غال ( آب شده ، بازیافتی ) هستند که قیمت پایین تری نیز دارند.

نقره ۹۹۹ به نقره پنبه نیز مشهور است. و به دو صورت نقره ساچمه ای و شمش به فروش می رسد.

خرید نقره بیشتر به منطور جواهر سازی ، پزشکی ، صنایع الکترونیک و … انجام می شود.خریدوفروش نقره

نقره خام در آینه سازی

آینه‌ هایی که به طور معمول ساخته می شوند پوشش شیشه با لایه‌ای از آلومینیوم یا جیوه تولید می شوند اما آینه‌ هایی که قدرت انعکاس بالایی دارند معمولاً با لایه‌ای از نقره در پشت آن‌ها ساخته می‌شوند.خریدوفروش نقره

نقره در پزشکی

نقره در ساخت برخی از وسایل و تجهیزات پزشکی / جراحی کاربرد دارد. به عنوان مثال آمالگام که در دندانپزشکی برای پر کردن دندان های پوسیده از آن‌ ها استفاده می گردد نیز ترکیبی از نقره و فلزهای مانند قلع و طلا را دارد.خریدوفروش نقره

نقره خام در صنایع متفاوت

نقره به عنوان کاتالیزور یا همان سریع کننده فرایند های شیمیایی نیز استفاده می گردد

فلز نقره در ساخت برخی از سازه های بادی ، تولید آلیاژ های لحیم‌ کاری و همچنین در راکتورهای هسته‌ای نیز کاربرد دارد.خریدوفروش نقره

فروش نقره در جواهر سازی

بیشترین خرید و فروش نقره خالص یا همان نقره پنبه در جواهر سازی صورت می گیرد، این فلز جزو فلزات گران بها محسوب می شود و در زمان های مختلف قیمتی معادل یک پانزدهم تا یک پنجاهم طلا را دارد.خریدوفروش نقره

قیمت نقره خام

قیمت شمش نقره

4/5 - (2 امتیاز)
admin_1
07 دی 1400
فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه