کروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه ساخت شرکت هالون وانگر آلمان

در سال‌های اخیر، افزایش فعالیت‌های آزمایشگاهی در جهت رشد علم و تولید مواد شیمیایی متنوع، موردتوجه شیمیدانان قرارگرفته است. کروزه چینی یکی از لوازم ضروری در انجام آزمایش‌های شیمیایی می‌باشد. آزمایش‌های شیمیایی مبتنی بر حرارت، جهت انجام نیاز به کروزه های چینی در ابعاد مختلف دارند. در ادامه به بررسی کروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه ساخت شرکت هالون وانگر آلمان می پردازیم.

بهترین کروزه چینی

کروزه های چینی امروزه در سطح بازار در سایز و حجم‌های مختلف مورد عرضه قرارگرفته‌اند. این محصولات با بهره‌گیری از سه ماده اصلی کوارتز، شیشه بروسیلیکات و متریال اصلی چینی، به تولید می‌رسند. بهترین سایز این محصول برای انجام آزمایش‌های شیمیایی، سایز متوسط آن می‌باشد. سایز متوسط کروزه چینی دارای ظرفیت حجمی 40 میلی‌لیتر می‌باشد. اما ازنظر نوع طراحی در دودسته دهنه پهن و دهانه متوسط به تولید می‌رسد. قطر دهانه سایز متوسط این محصول در ابعاد چهل‌تا پنجاه میلی‌متر عرضه می‌شود. اما ارتفاع سایز هر دو مدل چهل میلی‌لیتری، 32 میلی‌متر می‌باشد.

متریال های درجه‌یک برای تولید این محصول، در تضمین کیفیت محصول نقش بسیار مهمی دارد. ازاین‌رو برندهای خارجی محصول با بهره‌گیری از کیفیت عالی متریال ها و مواد مورداستفاده، کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای را ارائه نموده‌اند. از بهترین برندهای خارجی کروزه چینی می‌توان به برند آلمانی این محصول اشاره کرد.

البته عرضه این محصول در سایز متفاوت با برند آلمانی در داخل کشور انجام می‌گیرد. اما جهت انتخاب آن، باید از شرایط و نکات ویژه اصل بودن محصول نیز آگاهی لازم را داشت. در این صورت می‌توان خرید صد درصد اصل را به دست آورد.

 

موارد استفاده صحیح از کروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه ساخت شرکت هالون وانگر آلمان

کروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه، صرفاً در آزمایشگاه‌های کوچک و بزرگ مورداستفاده قرار می‌گیرند. قرار دادن آن‌ها در داخل کوره‌های حرارتی برای طی کردن زمان موردنیاز آزمایش، جزو کاربرد اصلی محصول می‌باشد. عموماً کروزه های چینی دارای مقاومت حرارتی 1000 درجه‌ای هستند. لذا حرارت بیشتر از 1000 درجه برای این محصولات، احتمال شکستگی و ترکیدگی را فراهم می‌کند.

نحوه خروج از کوره‌ها و دستگاه‌های حرارتی این محصولات نیز اهمیت زیادی دارد. چراکه حرارت بالای بدنه این محصول، باید کم‌کم با محیط اطراف پایین بیاید. قرار دادن آن در محیط سرد پس از خروج از دستگاه حرارتی، ترک‌خوردگی آن را منجر می‌شود.

پریدن لعاب داخلی و یا بیرونی کروزه در حین انجام آزمایش، بر اساس استفاده نادرست از محصول انجام می‌گیرد. کروزه ها درصورتی‌که دچار سرمایش و گرمایش لحظه‌ای شوند، لعاب سطحی خود را به‌صورت تکه‌ای از دست می‌دهند. این مورد می‌تواند افت کیفیت و نتایج نادرست آزمایشات را فراهم بیاورد.

 

کاربرد کروزه های چینی

کروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه ساخت شرکت هالون وانگر آلمان، مناسب برای انواع آزمایشات شیمیایی و معدنی می‌باشد. انواع مواد شیمیایی به‌صورت جامد و مایع در داخل این محصول، امکان اعمال واکنش رادارند. تثبیت متریال کروزه در شرایط مختلف اسیدی و بازی و همچنین حرارت‌های بالا و پایین تأییدشده می‌باشد. بااین‌حال اطمینان از عدم دخول متریال کروزه در انجام واکنش‌های شیمیایی انجام‌شده، به محبوبیت استفاده از این محصول افزوده است.

کروزه های کوتاه بهترین وسیله برای آنالیز وزنی، شیمیایی و… در محیط‌های آزمایشگاهی کوچک هستند. عموماً برای سنجش یک آزمایش و یا نوع واکنش آن‌ها، از حجم‌های کم استفاده می‌شود. حجم چهل میلی‌لیتری این مدل از کروزه، امکان دقت بر نحوه انجام آزمایش‌ها و همچنین ثبت مشاهدات آن را فراهم می‌کند.

لازم به ذکر است که کوتاه بودن ارتفاع بوته چینی، کاربرد آن را افزایش داده است. دیواره کوتاه کروزه چینی انتقال حرارت را به‌صورت گسترده و وسیع ممکن می‌سازد. همچنین افزایش حرارت مواد داخلی محصول را در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌سازد. ازکروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه ساخت شرکت هالون وانگر آلمان، در صنعت شیمیایی و آزمایشگاهی بیشتر از نوع بلند آن مورداستفاده قرار می‌گیرند.

 

ویژگی های کروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه ساخت شرکت هالون وانگر آلمان

کمپانی هالون وانگر در آلمان، جزو بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کروزه های چینی در جهان می‌باشد. این کمپانی با دریافت جوایز و مجوزهای فراوان از سازمان‌های استانداردی و خصوصی مختلف، توانسته است بهترین نتیجه را در کیفیت تولیدات خود اعمال نمایند.

کروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه، توسط این کمپانی با محصول فوق‌العاده و تراکم متریالی قابل‌قبول عرضه می‌شود. ارسال این محصولات به سراسر کشور به‌عنوان یک رسالت جهانی انجام می‌گیرد. رشد صنعت و علم در جهان، به سبب انجام آزمایشات شیمیایی و حمایت از علم متالوژی انجام می‌گیرد. بنابراین دسترسی تمام دنیا به این محصولات برای رشد علم، لازم و ضروری است.

خرید کروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه ساخت شرکت هالون وانگر آلمان

دسترسی به این محصول نیز در کشور، به‌صورت عمومی دارای محدودیت می‌باشد. آزمایشگاهی‌های خصوصی و دولتی برای تهیه این محصولات، سعی دارند خرید مستقیمی را از کمپانی داشته باشند. با انتخاب این روش از تهیه محصول هزینه بالایی برای تهیه موردتوجه متقاضیان قرار می‌گیرد.

اما بیشترین شرکت‌های بازرگانی در کشور، برای ایجاد خریدی آسان برای متقاضیان این محصول در سطح دولتی و خصوصی، اقدام به واردات این محصولات کرده است. ازاین‌رو برای تهیه کروزه های چینی در انواع مختلف، می‌توان راه سریع‌تر و آسان‌تری را در پیش گرفت.

شناخت ویژگی‌های نوع اصلکروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه ساخت شرکت هالون وانگر آلمان، اولین اقدام به تهیه محصول می‌باشد. این محصولات متعلق به شرکت آلمانی، بدون درب مورد عرضه قرار می‌گیرند. اما بسیاری از مراکز فروش داخلی و خارجی در می‌تواند واسطه، درب تولیدشده با برند دیگر را روی محصول اعمال می‌کنند. این مورد می‌تواند نگرانی افراد را از اصل بودن و نبودن محصول به دنبال داشته باشد.

نوع اصل کروزه چهل میل دهانه متوسط کوتاه ساخت شرکت هالون وانگر آلمان را می‌توان بدون درب تهیه کرد. اما تهیه دری آن به‌صورت جداگانه امری امکان‌پذیر می‌باشد. کاربرد این محصول در صنعت شیمیایی و آزمایشگاهی با درب، اجرایی می‌شود.

Rate this post

مقالات بیشتر

اشتراک گذاری:

استخراج نقره با نمک
جواهرات

استخراج نقره با نمک

استخراج نقره با نمک معمولاً به روشی به نام فرآیند پارکز اشاره دارد که برای استخراج نقره از سنگ معدن سرب استفاده می‌شود. این فرآیند یک تکنیک قدیمی است که تا حد زیادی با روش‌های

بیشتر بخوانید »
تشخیص پلاتین با حرارت
پلاتین

تشخیص پلاتین با حرارت

مقدمه‌ای بر تشخیص پلاتین پلاتین، یک فلز ارزشمند که به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و خواص کاتالیزوری استثنایی شناخته‌شده است، به‌طور گسترده در صنایع مختلف ازجمله خودروسازی، جواهرات، الکترونیک و پزشکی استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید »
پلاتین

تشخیص پلاتین از استیل

در دنیای فلزات و آلیاژها، استیل ضدزنگ و پلاتین ضدزنگ به‌عنوان دو گزینه قابل‌توجه هستند. این مواد به دلیل دوام، تطبیق‌پذیری و توانایی مقاومت در برابر خوردگی مشهور هستند؛ اما وقتی نوبت به انتخاب بین

بیشتر بخوانید »

Send Us A Message

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه